close

Cart

Cart

 
Hikayemiz

1920’den günümüze Ada’nın
vazgeçilmez markası: Con Kahve

Con Kahve, 1920 yılında Remzi Efendi tarafından Girne kapısında kurulmuş, ardından Hüseyin Remzi Efendi’ye, daha sonra Ahmet Nabi Efendi’ye ve son olarak firmaya adını veren Mehmet Hüseyin’ Efendi’ye devredilmiştir. Firmamız ismini Mehmet Bey’in lakabı olan Con’dan almıştır.

Kahve Makinası
Kurumsal Profilimiz

Sizlerle beraber
büyüyor ve gelişiyoruz.

1980 yılına kadar bir aile işletmesi olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, 1980 yılında Haluk Ruhi tarafından Con Trading Limited Şirketi olarak tescil edilerek kurumlaşma yolunda ilk adımını atmıştır. Doğru işletme analizleri yapılarak, uygun ve yeterli niteliklere sahip personeli ile kurumsal yapıyı geliştirerek, çağdaş bir kurum özelliği kazanmıştır.

 
 
Üretim Kapasitemiz

Otomasyonlu üretim tesisleri ile
el değmeden üretim yapıyoruz.

1980’lerin başlarında günlük üretim kapasitesi 100 kg kahve olan şirketimiz, bugün çağa uygun, tam otomasyona sahip olarak günde üç buçuk ton kahve, beş ton kuruyemiş işleme ve beş ton çay paketleme kapasitesine ulaşmıştır.

Kalite Politikamız

Yüksek kaliteli ve
taze ürünler üretiyoruz.

Firmamız; ürün kalitesi, tazelik, raf ömrü ve nefaseti ön planda tutmakta, doğruluk ve dürüstlük ilkesinden sapmadan üretmeye ve sunmaya devam etmektedir.

 
RAKAMLARLA CON

 
Yıllık Tecrübe

 
Kapalı Üretim Alanı

kg

 
Günlük Üretim

+

 
Yetkin Personel
Instagram did not return a 200.